Walne Zgromadzenie 2024
W dniu 23.04.2024 r. odbędzie się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe. Członkowie otrzymają zawiadomienie, zawierające szczegółowe informacje, przekazane do skrzynek pocztowych lub elektronicznie do końca marca.
Czytaj dalej














































