Wrocław promuje rzadsze koszenie
Już od kilku lat we Wrocławiu konsekwentnie ogranicza się częstotliwość koszenia. W ramach realizowanej kampanii #EKOszenie promowane są dobre praktyki dotyczące pielęgnacji trawników, aby chronić ich bioróżnorodność i zachować wilgoć w glebie.
Czytaj dalej









