Parę kroków do własnego domu
Budowa trzech domów szeregowych przy ul. Szarych Szeregów 33-37 szczęśliwie dobiega końca. Trwają jeszcze drobne prace wykończeniowe, jednak finalny efekt już widać gołym okiem.

Srogie mrozy spowodowały wprawdzie spowolnienie prac, jednak mimo to udało się zimą wykonać wiele z zaplanowanych przy ul. Szarych Szeregów robót, a inwestycja zostanie oddana w umownym terminie.

Z powodzeniem zakończyliśmy prace wewnątrz budynków, tj. zamontowaliśmy instalacje elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne, rekuperację oraz podwieszane sufity. Na zewnątrz zrobiliśmy przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne oraz podjazdy, zainstalowaliśmy pompy ciepła, oświetlenie zewnętrzne i częściowo ogrodzenie.

Równolegle trwa także budowa trzech domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Oboźnej 24.
