Mieszkańcy o obywatelstwie energetycznym
Na kolejnym z serii warsztatów realizowanych w ramach projektu EC², w którym Spółdzielnia uczestniczy razem z Uniwersytetem Ekonomicznym, okazję do zabrania głosu mieli mieszkańcy naszych osiedli.
Czytaj dalej









