O bezpiecznych windach
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Akademii UDT, poświęconej tematyce bezpiecznej eksploatacji wind w budynkach.
Czytaj dalejMieliśmy przyjemność uczestniczyć w Akademii UDT, poświęconej tematyce bezpiecznej eksploatacji wind w budynkach.
Czytaj dalejMieszkanie z reguły jest najcenniejszym elementem życiowego dorobku. Jego ubezpieczenie daje poczucie bezpieczeństwa, wynikające z przekonania, że jest on pod należytą ochroną i nie grożą nam niespodziewane wydatki.
Czytaj dalejRachunki za prąd, gaz i ciepło radykalnie rosną w całej Europie. Podwyżek nie unikną również nasi mieszkańcy, którzy od września br. zapłacą za centralne ogrzewanie i podgrzanie wody o 3,44% więcej.
Czytaj dalejO tym, co ważnego wydarzyło się w spółdzielni w ciągu minionego roku, rozmawiamy ze Zbigniewem Michalakiem, przewodniczącym Rady Nadzorczej SM Wrocław-Południe.
Czytaj dalej27 lipca doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Przy ul. Swobodnej 10 zapaliła się jedna z komórek piwnicznych. Dzięki dobrej koordynacji całej akcji i ekspresowemu działaniu straży pożarnej oraz innych służb, ogień nie rozprzestrzenił się dalej, a jego skutki udało się szybko naprawić.
Czytaj dalejNie tylko spółdzielnia ma rozwojowe plany względem budynku przy ul. Stysia i Skwierzyńskiej. Mają je również nasi pierzaści sąsiedzi, którzy założyli tutaj swoje 3 gniazda lęgowe.
Czytaj dalejJak co roku z nadejściem wiosny, do spółdzielni zaczynają napływać skargi na grillujących na balkonach mieszkańców.
Czytaj dalejCorocznie w maju w naszej Spółdzielni dokonujemy przeglądu obowiązujących stawek z tytułu opłat eksploatacyjnych.
Czytaj dalejJest decyzja mieszkańców budynku przy ul. Powstańców Śl. 46-58d. Naświetla w płytach stropowych i balustradach balkonów zostaną zabudowane.
Czytaj dalejDo lokalu w budynku przy Wieczystej 79-87 można przynosić produkty, które zostaną przekazane fundacjom pomagającym obywatelom Ukrainy i ratującym zwierzęta z terenów ogarniętych wojną.
Czytaj dalej