Woda pod kontrolą
Wkrótce mieszkańcy dostaną rozliczenie wody za okres od 01.10.2020r. do 31.03.2021r. To dobry moment na refleksję nad zużyciem wody w gospodarstwach domowych.
Czytaj dalejWkrótce mieszkańcy dostaną rozliczenie wody za okres od 01.10.2020r. do 31.03.2021r. To dobry moment na refleksję nad zużyciem wody w gospodarstwach domowych.
Czytaj dalejW lutym i marcu wszystkie osiedla doświadczyły chaosu wynikającego ze zmiany operatora wywozu śmieci. Firmę FBSerwis Wrocław zastąpiło konsorcjum Chemeko – System i ENERIS Ekologiczne Centrum Utylizacji.
Czytaj dalejNa przełomie lutego i marca zmieniła się firma wywożąca odpady z naszych terenów, która podstawiła na osiedla nowe pojemniki. Niestety powstało przy tym niemało chaosu.
Czytaj dalejW czasie odwilży, topniejący śnieg i sople powodują realne zagrożenie. To czas, żeby się wykazali dachowi lodołamacze.
Czytaj dalejPierwszy raz od 10 lat przyszła zima taka, jaka powinna być: mroźna i ze śniegiem. To radość dla oczu, ale też dodatkowe wyzwanie dla Osiedli. Jednak daliśmy radę!
Czytaj dalejNareszcie po 10 latach mamy prawdziwą zimę. Na Osiedlach przypominamy sobie starą, dobrą sztukę odśnieżania.
Czytaj dalejTwórcy aplikacji iMieszkaniec.pl, opracowanej z dwiema wrocławskimi spółdzielniami, znaleźli się w gronie „30 Kreatywnych Wrocławia”.
Czytaj dalejJest kilka prostych zasad, które pozwalają utrzymać optymalną temperaturę w domu, a jednocześnie pomagają obniżyć rachunki za ogrzewanie.
Czytaj dalejRuszyła druga edycja akcji „Obiady dla Seniora”, organizowanej przez spółdzielnię Wrocław-Południe razem z lokalami gastronomicznymi z sąsiedztwa.
Czytaj dalej