Po spotkaniach z mieszkańcami nieruchomości
Za nami cykl wiosennych spotkań z mieszkańcami nieruchomości. W sumie wzięło w nich udział 512 osób zamieszkujących nasze osiedla.
Czytaj dalejZa nami cykl wiosennych spotkań z mieszkańcami nieruchomości. W sumie wzięło w nich udział 512 osób zamieszkujących nasze osiedla.
Czytaj dalejW dniu 23.04.2024 r. odbędzie się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe. Członkowie otrzymają zawiadomienie, zawierające szczegółowe informacje, przekazane do skrzynek pocztowych lub elektronicznie do końca marca.
Czytaj dalejWarto wiedzieć, co robić, żeby ochronić własne mieszkanie przed insektami, a także jak postępować, gdy nieproszeni lokatorzy już się rozgoszczą pod naszym dachem.
Czytaj dalejPięknego, świątecznego czasu oraz wszelkiego dobra w Nowym Roku życzą: Rada Nadzorcza, Rady Osiedli, Zarząd i pracownicy Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe.
Czytaj dalejW minionym roku jednak najważniejsze były spotkania z mieszkańcami, które nareszcie – po pandemicznej przerwie – udało nam się z powodzeniem przeprowadzić.
Czytaj dalejNa Osiedlu III „Huby” i w jego sąsiedztwie mężczyzna udający pracownika gazowni próbuje wyłudzać pieniądze od mieszkańców. Niestety znalazły się osoby, które mu uwierzyły i straciły część swoich oszczędności.
Czytaj dalejW tym roku zmieniły się zasady wywozu wielkich gabarytów i informowania o tym wrocławian. Pojawiają się pytania od mieszkańców, kiedy i jak można poznać terminy wywozu odpadów wielkogabarytowych.
Czytaj dalejW listopadzie 2023 r. kończy się kadencja obecnych Rad Osiedli. W czasie zebrań mieszkańcy wybiorą radnych osiedlowych na kolejne trzy
Czytaj dalejCzęsto nierozważne wykonanie prac remontowych może mieć poważne skutki, łącznie z naruszeniem konstrukcji budynku. Jeśli mieszkańcy nie zgłoszą spółdzielni zamiaru wykonania prac remontowych wraz z ich zakresem, muszą się liczyć z wizytą przedstawicieli Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego (PINB).
Czytaj dalejNiestety Spółdzielnia zmuszona była podnieść już uchwalone stawki za centralne ogrzewanie i podgrzanie ciepłej wody użytkowej do wysokości podwyżek jakie narzucił od 1.05. br. producent ciepła we Wrocławiu Kogeneracja SA.
Czytaj dalej