Mamy kolejny zbiornik na deszczówkę
Przy ul. Orzechowej 27-37 uruchomiliśmy kolejny zbiornik do gromadzenia wody deszczowej. To już piąta taka instalacja na terenie Spółdzielni, na którą udało się uzyskać dofinansowanie w ramach miejskiego programu „Złap deszcz”.
Czytaj dalej









