To już roczek!
Na takie miejsce mieszkańcy Hub czekali od dawna i wystartowało dokładnie rok temu w lipcu. W progach Centrum Aktywności Lokalnej na Hubach – Widna 17 przez pierwszy rok działalności rok zawitało 5505 osób.
Czytaj dalejNa takie miejsce mieszkańcy Hub czekali od dawna i wystartowało dokładnie rok temu w lipcu. W progach Centrum Aktywności Lokalnej na Hubach – Widna 17 przez pierwszy rok działalności rok zawitało 5505 osób.
Czytaj dalejOd lipca we Wrocławiu zapłacimy więcej za wodę i ścieki. Od początku lipca przestaje także obowiązywać tarcza antyinflacyjna, co oznacza wyższe rachunki za ciepło.
Czytaj dalejOkoło 1000 dzieci wzięło udział w trzecim Wrocławskim Dniu Dziecka. Duże wydarzenie sportowo-rekreacyjne odbyło się na terenie Parku Słonecznego na Gaju i na sąsiadującym z nim boisku.
Czytaj dalejZapraszamy do obejrzenia filmu, zrealizowanego z okazji 75.lecia Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe. Tak wyglądają nasze osiedla z lotu ptaka: Realizacja: URBANGEO
Czytaj dalejMija 75 lat od powstania Wrocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, z której następnie wydzieliła się Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe.
Czytaj dalejNa przełomie lutego i marca zmieniła się firma wywożąca odpady z naszych terenów, która podstawiła na osiedla nowe pojemniki. Niestety powstało przy tym niemało chaosu.
Czytaj dalejPierwszy raz od 10 lat przyszła zima taka, jaka powinna być: mroźna i ze śniegiem. To radość dla oczu, ale też dodatkowe wyzwanie dla Osiedli. Jednak daliśmy radę!
Czytaj dalejWielu mieszkańców dokarmia gołębie resztkami żywności – głównie chleba. To poważny błąd!
Czytaj dalejTo nie wysypisko śmieci – to zielona przestrzeń na osiedlu przy ulicy Sanockiej. Ktoś wyrzucił w tym miejscu niepotrzebne sprzęty dużych gabarytów.
Czytaj dalejOd października w Klubie Kultury przy ul. Widnej rusza kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych i seniorów.
Czytaj dalej