Walne Zgromadzenie – przyjdź i decyduj!
21 maja o godz. 17.00 we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia odbędzie się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe. Zapraszamy Członków Spółdzielni!
Czytaj dalej21 maja o godz. 17.00 we Wrocławskim Centrum Kongresowym w Hali Stulecia odbędzie się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe. Zapraszamy Członków Spółdzielni!
Czytaj dalejZa nami pierwszy rok działania Wrocławskiej Elektrowni Słonecznej. Już wiemy, że panele fotowoltaiczne na dachach wrocławskich bloków się opłacają!
Czytaj dalejJak co roku wiosną wymieniamy piasek we wszystkich piaskownicach na naszych osiedlach.
Zaczęliśmy od Osiedla „Anna”. Na początku kwietnia wywieźliśmy stary piasek i zaczęliśmy systematycznie uzupełniać nowy.
Zakończyliśmy badanie ankietowe na „Hubach”. Pytaliśmy mieszkańców o zapotrzebowanie na zajęcia kulturalne na osiedlu. Wyniki ankiety uwzględnimy w konstruowaniu nowej
Czytaj dalej