Kobiece twarze Spółdzielni
8 marca w CALu na Hubach przy Widnej 17 panie mogły stanąć przed profesjonalnym obiektywem, zrobić sobie fachowy makijaż i zasięgnąć porad stylistki.
Czytaj dalej8 marca w CALu na Hubach przy Widnej 17 panie mogły stanąć przed profesjonalnym obiektywem, zrobić sobie fachowy makijaż i zasięgnąć porad stylistki.
Czytaj dalejPięć miesięcy temu zostało powołane do życia Spółdzielcze Forum Kobiet – pierwsza w Polsce inicjatywa, która po kobiecemu chce mówić o tym, jak wielki potencjał tkwi w spółdzielczości. Jego inicjatorką jest Grażyna Dziewulska, z którą rozmawiamy o jej prekursorskim pomyśle i ważnej roli kobiet w ruchu spółdzielczym.
Czytaj dalejOrganizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła rok 2025 Międzynarodowym Rokiem Spółdzielczości. Z tej okazji 22 stycznia 2025 r. Spółdzielcze Forum Kobiet zorganizowało inaugurację tych uroczystości podczas Konferencji Spółdzielczości Mieszkaniowej.
Czytaj dalejTo był intensywny rok, ale przyniósł dobre owoce. Co przyniósł 2024 w Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe?
Czytaj dalejNa podwyżkę ciepła od lutego Spółdzielnia nie miała wpływu. Natomiast nowe stawki opłat, które będą obowiązywać od pierwszego czerwca, są wynikiem racjonalnego planowania – mieszkańcy zapłacą więcej tylko tam, gdzie jest to konieczne.
Czytaj dalejPięknych Świąt i samych dobrych dni w Nowym Roku życzy Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe.
Czytaj dalejPonad 150 dzieci wzięło udział w mikołajkowych wydarzeniach na terenie Spółdzielni. I nie tylko dzieci, bo wraz z nimi przyszli opiekunowie i było naprawdę międzypokoleniowo.
Czytaj dalejPo raz pierwszy w Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe udało nam się zorganizować międzyosiedlowe obchody Dnia Seniora. Była to rozśpiewana i radosna uroczystość, która przebiegła w dobrej i rodzinnej atmosferze.
Czytaj dalejW listopadzie mieszkańcy Wrocławia mogli oglądać jedyną w swoim rodzaju instalację świetlną, która powstała przy restauracji McDonald’s we Wrocławiu. Był to element akcji promocyjnej, związanej z wprowadzeniem sezonowego produktu do oferty restauracji.
Czytaj dalejOsiedle II „Dorota-Barbara” od 1 października br. już oficjalnie ma nową kierowniczkę. Została nią Elżbieta Ciećwierz-Kość, związana ze Spółdzielnią od ponad 10 lat i doskonale znająca specyfikę zarządzania osiedlowymi sprawami.
Czytaj dalej